Звітна конференція директора

2 черв. 2018
Витяг з рішення

Витяг з рішення звітної конференції директора Синельниківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" за 2017-2018 н.р. від 01.06.2018р.

1. Визнати роботу директора Синельниківського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Сіроух Галини Олексіївни за звітний  період – 2017 – 2018 навчальний  рік  задовільною.

2. Матеріально заохотити  директора Синельниківського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Сіроух Галину Олексіївну.