Активно подорожуємо рідним краєм!

5 лист. 2018
Мандруйте разом з нами!

Непомітно промайнула перша чверть нового 2018-2019 навчального року. І за ці два швидкоплинні місяці педагоги Синельниківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Синельниківської міської ради організували для учнів 1-11 класів багато цікавих та насичених екскурсійних мандрівок рідним краєм. Школярі 1-9 класів впродовж вересня та жовтня відвідали чимало пам’ятних та історичних місць у м. Дніпро, отримали величезний позитивний заряд, переглядаючи вистави у міському цирку. Цікавою та змістовною була поїздка до міста Запоріжжя для учнів 10 класу, котрі з профорієнтаційною метою навідалися до Національного університету. Також дізналися багато нового про край запорізьких козаків під час оглядової екскурсії містом.

Ближче познайомитися з живою природою учням 3-9 класів дозволили екскурсії до еко-парку ім. Фельдмана та центрального парку у місті Харків.

В славетній на весь світ Петриківці учні 1-8 класів навчалися народним ремеслам, зокрема, неповторному петриківському розпису, також не оминули увагою кінний завод.

В рамках масштабного тематично-екскурсійного проекту «Шляхами героїв», запровадженого за ініціативи голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, з метою національно-патріотичного виховання молодого покоління, була організована поїдка учнів 10 класу до смт. Гвардійське Новомосковського району (військова частина Збройних сил України, музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО»), м. Дніпро (Алея Пам’яті загиблим учасникам АТО).

Загалом у вищеназваних поїздках взяли участь майже 200 дітей, а це більше третини від загальної кількості учнів нашого навчального закладу.

Найактивнішими організаторами екскурсій, які змалку прищеплюють дітям любов до Батьківщини, стали вчителі початкової школи – Куренкова Тетяна Леонівна (класний керівник 1-А класу), Михалко Євгенія Василівна (класний керівник 1-Б класу), Никоненко Марина Сергіївна (класний керівник 3-А класу), Сальникова Наталія Юріївна (класний керівник 3-Б класу), Сивоконь Олена Василівна (класний керівник 4-А класу), Красько Ірина Ігорівна (класний керівник 4-Б класу), Халявка Ігор Олександрович (вчитель фізики), Сивоконь Едуард Петрович (класний керівник 10 класу), Нестеренко Лариса Володимирівна (класний керівник 5-А класу), Варакута Ірина Іванівна (класний керівник 6 класу), Нежуріна Олена Юсупівна (класний керівник 8 класу), адже ці педагоги є невтомними поціновувачами активного відпочинку, які власним прикладом доводять учням середньої та старшої школи, що подорожувати рідним краєм – надзвичайно захопливо. Взагалі, екскурсія – могутній фактор освіти та виховання сучасної молоді. Це чудова можливість дізнатися багато нового та цікавого про куточки країни, в якій ми живемо.

В наших планах – нові, захопливі подорожі рідним краєм!