Синельниківський ліцей №7 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області
Наші педагоги
Педагоги ліцею:
Сіроух Галина Олексіївна - директор, вчитель основ правознавства, предмета "Здоров'я безпека та добробут", основ здоров'я.
Мосієнко Тетяна Сергіївна - заступник директора з НВР, вчитель історії України, всесвітньої історії.
Сторчай Олександра Володимирівна - заступник директора з НВР, вчитель біології і екології, мистецтва;
Стрельченко Ольга Миколаївна - педагог-організатор;
Живова Катерина В'ячеславівна - практичний психолог;
Величко Ірина Валеріївна - вчитель української мови та літератури;
Нежуріна Олена Юріївна - вчитель зарубіжної літератури;
Гавриленко Тетяна Валентинівна - вчитель української мови та літератури;
Ходаковська Валентина Романівна - вчитель української мови та літератури;
Баталова Руслана Мнацівна - вчитель англійської мови;
Грималовська Євгенія Олександрівна - вчитель англійської мови;
Павлішина Поліна Олегівна - вчитель англійської мови;
Руденко Дар'я Володимирівна - вчитель англійської мови;
Нестеренко Лариса Володимирівна - вчитель математики;
Паренко Поліна Дмитрівна - вчитель математики;
Сивоконь Едуард Петрович - вчитель географії, предмета "Пізнаємо природу";
Казакова Алла Антонівна - вчитель біології і екології, хімії, основ здоров'я, предмета "Здоров'я безпека та добробут";
Герасимова Катерина Іванівна - вчитель інформатики;
Халявка Ігор Олександрович - вчитель фізики, інформатики, астрономії;
Біленко Ірина Василівна - вчитель предмета "Технології", трудового навчання;
Ходаковський Володимир Володимирович - вчитель фізичної культури;
Цоколенко Юлія Олександрівна - вчитель фізичної культури;
Шаптала Сергій Михайлович - вчитель предмета "Захист України", трудового навчання;
Жулін Сергій Іванович - вчитель предмета "Захист України", "Технології";
Ковдря Віктор Власович - вчитель предмета "Захист України", трудового навчання;
Адаменко Надія Валеріївна - вчитель музичного та образотворчого мистецтва;
Алєксандрова Анна Олександрівна - вчитель історії України, всесвітньої історії та громадянської освіти;
Куренкова Тетяна Леонівна - вчитель початкових класів;
Гречана Євгенія Василівна - вчитель початкових класів;
Кіпрова Наталія Олександрівна - вчитель початкових класів;
Никоненко Марина Сергіївна - вчитель початкових класів;
Піддубняк Наталія Юріївна - вчитель початкових класів;
Шпак Маргарита Сергіївна - вчитель початкових класів;
Мороз Тетяна Костянтинівна - вчитель початкових класів;
Донченко Вікторія Анатоліївна - вчитель початкових класів;
Красько Ірина Ігорівна - вчитель початкових класів;
Чорноморець Олена Олегівна - асистент вчителя;
Мокляк Анна Юріївна - асистент вчителя;
Приходько Аліна Вікторівна - асистент вчителя;
Нестеренко Віта Віталіївна - вихователь-методист;
Гріненко Олена Петрівна - вихователь молодшої дошкільної групи;
Фещенко Олена Вікторівна - вихователь старшої дошкільної групи;
Положай Анна Вікторівна - вихователь;
Грималовська Євгенія Олександрівна - керівник гуртка англійської мови;
Адаменко Надія Валеріївна - музичний керівник.