"Фарби золотої осені" для дошкільнят

19 лист. 2015
Осіннє свято завітало у дошкільний підрозділ НВК.

Осінь. Різнобарвна, розмаїта, спочатку  пишна, золота й сонячна, а потім  дощова, прохолодна. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.

Саме такої пори,18 листопада, у дошкільний підрозділ НВК поспішали батьки, адже у садочку-свято! Хлопчики у костюмах грибочків, а дівчатка у віночках  з осінніх листочків, немов принцеси-так зустріли діти молодшої групи своїх батьків. Малюки співали пісеньки про осінь-чарівницю, розказували вірші, грали у веселі народні ігри, виконали танок з листочками та танок грибочків. Діти старшої групи в українських костюмах запросили своїх батьків на осінній ярмарок, де з задоволенням співали пісні, прославляючи осінь за її красу та врожаї, жартували, змагались в іграх та естафетах; козачата виконали запальний танок запожських козаків-силачів, а дівчатка - чудовий танок "Ой, у полі калина". Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення  почастувала усіх своїми дарами – запашними червоними яблучками.

Щиро дякуємо батькам наших вихованців, адже завдяки їх допомозі всі дошкільнята були вбрані у концертні костюми і відчували себе справжніми артистами.