Новорічне свято у садочку

25 груд. 2015
25 грудня у дошкільний підрозділ завітали Дід Мороз і Снігуронька

Гамірно та весело було 25 грудня у дошкільному підрозділі-до малюків завітали Дід мороз і Снігуронька. Діти молодшої групи у яскравих новорічних костюмах співали  новорічні пісеньки, розважались, водили біля ялинки веселі хороводи, розповідали вірші про  новорічні свята, Діда Мороза та зимоньку, яка поки що не порадувала нас снігом. Вихованці старшої групи показали чудову новорічну казку, де були прекрасна Русалонька, Принц і Дюймовочка,Том і Джеррі, веселі Розбійники, чарівні Сніжинки. А наприкінці свят, як і годиться, Дід Мороз зі Снігуронькою  пригостили дітвору солодощами.

Дякуємо голові батьківського комітету Доленко Олександру Володимировичу за розкішну зелену лісову красуню, яка прикрасила музичний зал дошкільного підрозділу, а також старшокласників шкільного підрозділу за майстерно виконані ролі.