Подвиг героїв Крут - для нащадків взірець.

29 січ. 2016
29-го січня в Україні вшановують пам’ять героїв Крут – саме у цей день у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

“Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього”. І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням,  так людина тримається на землі  своїм минулим. Саме тому ми повинні знати історію. Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами 1918 року.

Для вшанування цієї знаменної дати, у нашому закладі пройшла низка виховних заходів. Головною подією стала зустріч з представниками волонтерських організацій, які відзняли та продемонстрували учням два фільми про будні наших бійців в зоні АТО і те, як вони радіють коли отримують листи, малюнки від  небайдужих дітей зі словами підтримки. Учні нашого НВК підтримують не лише бійців, а також вихованців Новгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат №38 у м. Дзержинськ (Донецька область). Вже вдруге, через волонтерів, наші учні передають цим дітям іграшки, одяг, солодощі, адже розуміють наскільки важливо не лишатись осторонь чужої біди.