Тиждень зарубіжної літератури

5 лют. 2016

Світ  дивовижний вас вітає,

Всіх тих, хто вдумливо читає,

Долати знань високі мури,-

Вас кличе світ  літератури!

З 1 лютого по 5 лютого у Синельниківському НВК проходив тиждень зарубіжної літератури.

Метою ТИЖНЯ зарубіжної літератури було передбачено:

- підвищити інтерес учнів до  світової літератури;

-збагатити знаннями про кращі твори зарубіжної літератури;

- навчати самостійно працювати з додатковою літературою;

- формувати естетичні смаки.

Погортаємо календар цього тижня у НВК.

Понеділок

Тиждень розпочався виставкою малюнків і плакатів «Сторінками улюблених книжок». Учні 5-11 класів малювали ілюстрації до улюблених творів.

Вівторок

У 5 класі цікаво пройшов захід « Подорож у світ казок». Ними був переглянутий буктрейлер  «Світ казок». Учні показали свої знання казок зарубіжних письменників.

Середа

В середу учні 8-11 класів демонстрували власні презентації присвячені зарубіжним письменникам.   Учні 5-7 класів  розгадували кросворди  до творів зарубіжних письменників.

В рамках тижня були проведені відкриті уроки вчителями зарубіжної літератури. В 6-А класі урок на тему:»Д.Лондон «Жага до житт». Характеристика героїв твору» (вчитель Нежуріна О.Ю.). В 9-му класі на тему: « Виразне читання віршів Д. Байрона» (вчитель Величко І.В.).

П’ятниця

Учні 10 – 11 класів зустрілися з місцевим поетом – бардом Дереглазовим Володимиром Анатолійовичем. Старшокласники з задоволенням слухали вірші та пісні поета.