Міський семінар-практикум вчителів біології.

10 лют. 2016
10 лютого 2016 року на базі нашого закладу з успіхом відбувся міський семінар вчителів біології.

Тема семінару: «Впровадження інноваційних технологій на уроках біології з метою формування соціальної компетентності особистості». Метою семінару було ознайомлення вчителів міста з досвідом  вчителів біології Cинельниківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з формування соціальної компетентності особистості учнів на уроках та в позакласній роботі з біології. Вчитель біології та хімії, спеціаліст вищої категорії Казакова А. А. представила урок-тренінг "Сезонні явища у житті рослин" на базі 6-А класу, а вчитель біології, спеціаліст Матвєєва О. В. провела виховний захід - інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?" з учнями 9 класу.