З 15.02.2016р до 19.02.2016р у дошкільному підрозділі пройшовТиждень здоров'я

19 лют. 2016
А 19.02.2016р в рамках Тижня здоров'я відбулось свято "Здоровим будь-про фізкультуру не забудь". До дітей завітали лікар Айболить та веселий Карлсон.

"Здоровим будь - про фізкультуру не забудь"- під таким девізом пройшло спортивне  свято в дошкільному підрозділі НВК 19.02.2016р. Воно стало останнім заходом Тижня здоров'я, який був проведений для дошкільнят на минулому тижні. Під час проведення тематичних днів "Чистота-запорука здоров'я","В здоровому тілі-здоровий дух"," Я і вдома, і в садку з фізкультурою дружу", "Здоровим будь, про вітаміни не забудь", "Здорова дитина - щаслива родина" діти отримали важливі знання про здоровий спосіб життя.   Для заняття фізкультурою у дошкільному підрозділі є всі умови: сучасний спортивний зал, обладнаний спортивним знаряддям, м'ячі, фітнес-м'ячі, обручі, дуги, спортивні драбини, доріжки здоров'я, нетрадиційне обладнання. Батьки вихованців для дітей придбали спортивні форми.

Тож будь здоровим, малюк!