Засідання Ради профілактики правопорушень.

25 лют. 2016
Відбулось чергове засідання комісії Ради Профілактики правопорушень серед учнівської молоді.

Окрім членів комісії на засіданні були присутні Железняк О. М. - начальник кримінальної міліції у справах дітей, Оберемченко Ж. А. - начальник служби у справах сім'ї та молоді, Маковецька Н. М. - начальник служби у справах дітей. Було обговорено поведінку кожного з учнів - порушників дисципліни та порядку, їх відношення до навчання. Батькам були надані відповідні рекомендації. Завдяки тісній співпраці нашого закладу з представниками служб у справах дітей, сім'ї та молоді, а також органами правопорядку на високому рівні здійснюється виховна робота з попередження правопорушень серед учнів.