Пам'яті Великого Кобзаря

17 бер. 2016
В Синельниківській школі культури та мистецтв відбувся музично-поетичний вечір, присвячений 202-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

Учні та вчителі нашого закладу із задоволенням відвідали музично-поетичний вечір. Всі присутні поринули у світ музичного мистецтва, завдяки неперевершеному виконанню геніальних світових творів. Концертмейстром вечора був Білий Ігор Іванович - заслужений працівник культури України, керівник народної хорової капели та народного ансамблю народних інструментів, поет, композитор, почесний громадянин міста Синельникове. Саме завдяки йому вечір пройшов у невимушеній, піднесено-святковій атмосфері. Між виступами Ігор Іванович згадував багато цікавих моментів з життя та творчості Великого Кобзаря, а самі виступи завдяки талановитості та любові до мистецтва виконавців дали змогу відпочити душею забувши про щоденні проблеми та негаразди. Після концерту діти нашого закладу ділилися між собою враженнями та всі бажали, аби в нашому місті якомога частіше відбувалися такі вечори та концерти.