Тиждень освіти сталого розвитку

25 квіт. 2016
З 18 квітня по 22 квітня 2016 року в закладі пройшов Тиждень освіти сталого розвитку

Протягом тижня в Синельниківському НВК пройшов Тиждень освіти сталого розвитку. Учні 6-А класу взяли участь в тренінзі «Ми вміємо дружити», який провела класний керівник Казакова А.А. До учнів 1-А класу завітала агітбригада 5-го класу з екологічною казкою "Бережіть природу» (кл. керівник  Нежуріна О.Ю.). Протягом тижня учні 1-11 класів взяли участь у виставках малюнків «Ми краплинку збережем - марно воду не проллєм», «Вчимося заощаджувати енергію», у фотовиставках «Я і мої друзі», Збережемо довкілля», виставці поробок «Друге життя речей». Захищали  колажі «Довкілля очима дітей» учні 5-8 класів,  матеріали  фотовиставки  «Я і мої друзі». 22 квітня була проведена єдина година спілкування для учнів 1-8 класів «Доля планети в наших руках»,  для 9-11 класів було проведено засідання круглого столу «Моє довкілля шлях до здоров′я». Найактивніші учні були нагороджені Почесними грамотами.