Семінар для завідуючих ДНЗ

26 квіт. 2016
26.04.2016р. на базі дошкільного підрозділу відбувся семінар "Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку"

26.04.2016 року у дошкільному підрозділі НВК відбувся семінар для завідуючих ДНЗ нашого міста на  тему "Використання  інформаційно-комунікаційних  технологій  у роботі з дітьми дошкільного віку. Шляхи реалізації освітньої лінії  «Комп’ютерна грамота»  Базового компонента дошкільної освіти. Керівники дошкільних навчальних закладів мали змогу ознайомитися з наробками педагогів дошкільного підрозділу щодо ознайомлення дітей з комп'ютером, переглянули заняття, на якому дошкільнята показали свої вміння та навички у роботі з комп'ютером.

Театралізоване привітання для учасників приготували вихованці дошкільного та учні шкільного підрозділів НВК.