У світі прекрасних звуків.

6 трав. 2016
Учні 2-А, 2-Б класів відвідали музичний концерт в Синельниківській школі культури та мистецтв.

6 травня 2016 року в Синельниківській школі культури та мистецтв відбувся концерт інструментальної музики, на якому були присутні учні 2-А, 2-Б класів та педагоги нашого навчального закладу. Діти мали змогу не лише прослухати чарівні композиції, а ще й дізнатися багато нового та цікавого про  музичні інструменти. Чимало дітей нашого НВК є учнями школи культури та мистецтв. Вітаємо з чудовими виступами Кононова Даніїла (5 клас), який виконав ніжну композицію на скрипці та Устименко Інну (2-А клас), яка вдало опанувує мистецтво гри на фортепіано.  Дякуємо організаторам концерту та, особливо, юним талантам, які подарували всім присутнім хвилини справжньої естетичної насолоди.