Екскурсія до музею Бойової слави в ЗОШ № 5.

13 трав. 2016
Учні нашого НВК відвідали історико-краєзнавчий музей Бойової слави в ЗОШ №5.

В рамках плану заходів нашого навчального закладу, присвячених 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні 5 (кл. керівник Нежуріна О. Ю.) та 6-А класу (кл. керівник Казакова А. А.) відвідали історико-краєзнавчий музей Бойової слави в ЗОШ № 5. Діти були вражені неймовірними експозиціями, цікавими та інформативними розповідями учнів-екскурсоводів та дізналися багато нового про славетне минуле та героїчне сьогодення нашої Батьківщини. Висловлюємо щиру подяку учнівському, педагогічному колективам ЗОШ № 5 та, особливо, Трушенко Евгену Григоровичу за відданість такій нелегкій, але потрібній справі!