"Промінець" скликає друзів!

2 черв. 2016
Відбулось урочисте відкриття І зміни пришкільного табору відпочинку "Промінець".

Пришкільний табір відпочинку "Промінець" відкрито!

Нарешті настало довгоочікуване літо! З ним ми пов’язуємо свої мрії про відпочинок. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Сучасні діти – такі різні ззовні і такі однакові за своєю суттю. Їх об’єднує бажання бути значимими для себе і корисними для інших. Їх потрібні турбота, розуміння і увага з боку людей, що їх оточують.

Організований відпочинок під час канікул є однією з форм виховання і зайнятості дітей. Відбувається створення сприятливих мов для спілкування дітей між собою, обміну духовними і емоційними цінностями, особливими інтересами.

На базі Синельниківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня середня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» розпочав роботу літній табір відпочинку «Промінець» з денним перебуванням дітей. Табір працюватиме у дві зміни:

I зміна – з 31. 05. 2016 р. по 17. 06. 2016 р.;

II зміна – з 06. 06. 2016 р. по 23. 06. 2016 р.

Табір «Промінець» у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких він належить, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та розпоряджень органів місцевого самоврядування, а також положенням та правилами внутрішнього розпорядку табору.

Метою дитячого літнього табору є забезпечення змістовного дозвілля дітей, створення у них гарного, емоційного настрою;

•виховання громадських якостей і почуттів;
•виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові знання, вміння, навички.

Виховний процес в роботі табору «Промінець» здійснюватиметься досвідченими педагогами: начальником табору, заступником директора з НВР, музичним керівником, фізкерівником, працюватимуть загонові вожаті з числа учнів 6, 7, 8 та 10 класів.