Благодійна акція "Хай ангели тебе оберігають "

25 лист. 2016
Учні, вихованці, педагоги та батьки нашого НВК долучилися до акції "Хай ангели тебе оберігають", присвяченої 25-річчю Збройних Сил України.

З нагоди 25-ї річчя Збройних Сил України, а також з метою висловити подяку військовослужбовцям, утвердити активну громадянську позицію, учні, вихїованці дошкільного підрозділу, вчителі та батьки нашого навчального закладу виготовили десятки оберегів для захисників України  у вигляді ангелів. Це були ангели – амулети, об`ємні паперові і яскраві  бавовняні ангели, виготовлені з любов`ю і наповнені щирою енергією добра. Нехай ці ангели – охоронці бережуть захисників нашої держави, нехай на тендітних крильцях вони принесуть мир і спокій  у кожен дім.