Новий рік!

27 груд. 2017
Новорічні свята 1 - 11 класів.

Мабуть, новорічні ранки для всіх нас є чи не найяскравішими спогадами з дитинства. Це час, коли так легко віриш у казку, коли сам можеш стати будь-яким героєм, коли чекаєш подарунків від Діда Мороза як на справжнє диво, яке обов'язково здійсниться.
    Саме така фантастично-казкова атмосфера панувала  в Синельникывському НВК під час проведення веселих новорічних ранків.
Учні 1- 6 класів потрапили в незвичайну пригоду «Витівки Баби Яги», у якій разом із казковими героями рятували Діда Мороза, якого викрали. Діти вірили у всемогутню силу добра й тому, безперечно, перемогли злі сили. Після новорічних пригод були смачні солодкі подарунки.

Для старшокласників було організовано вечір відпочинку «Новорічний карнавал». Учні креативно перевтілилися в образи і вдало представили їх на сцені: брали участь у танцювальних та театрально-імпровізаційних конкурсах .А ще впродовж свята кожен клас дарував усім присутнім чудовий новорічний номер-вітання.
    Новорічні свята, проведені в нашій  школі, стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх дітей, учителів та батьків напередодні Нового 2018 року.