З перемогою!

16 бер. 2018
15 березня в м.Києві відбулась IX Мііжнародна виставка "Сучасні заклади освіти-2018". Методична наробка педагогів НВК Сіроух Г.О., Величко І.В. та Даниленко Л.О. визнана переможцем виставки та отримала золоту медаль. Вітаємо!

15 березня 2018 року в м.Києві відбулась головна подія освітньої галузі України-IX Міжнародна виставка педагогічних інновацій «Сучасні заклади освіти - 2018», яка була організована за підтримки Міністерства освіти і науки України та  Національної академії педагогічних наук України.

Педагоги нашого  закладу, який з початку  2017-2018 навчального року надає освітні послуги для дітей з особливими педагогічними потребами, розробили модель психолого-педагогічного супроводу дітей, які потребують особливої педагогічної уваги та направили свою роботу на конкурс.

Їх методична наробка "Модель психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах  навчально-виховного комплексу " виборола високу нагороду переможців-золоту медаль.

Тож щиро вітаємо  Сіроух Г.О., Величко І.В. та Даниленко Л.О. з перемогою!