Вітаємо наших талановитих учнів!

14 лют. 2019
14 лютого 2019 року відбувся фестиваль "Мандруємо світом".

Вітаємо наших талановитих учнів - Кавуна Іллю та Гункіну Діану (9-А клас) з неперевершеним виступом на міському фестивалі "Мандруємо світом", який відбувся 14 лютого 2019 року на базі Синельниківського ЦДЮТ. Завдяки своїм харизматичним та яскравим виступам вони гідно представили наш навчальний заклад та здобули перемогу в номінації "Найемоційніша пара". Також величезна подяка групі підтримки, без якої виступи не були б такими наповненими та цікавими. Вітаємо учнів: Яланську Софію (5-Б клас), Гончара Владислава (7 клас), Попову Ольгу (7 клас), Логвіненко Дар'ю (7 клас), Сайфутдінову Катерину (7 клас), Чмихало Вікторію (9-А клас), Шапу Андрія (9-А клас), Берестка Владислава (9-А клас), Скорохода Данила (10 клас), Портного Данила (10 клас), Верхновського Андрія (10 клас), Цупер Анну (11 клас). Молодці! Так тримати!