Всеукраїнський Олімпійський Тиждень

8 вер. 2023
Здорові діти - щаслива нація!

В рамках Всеукраїнського Олімпійського Тижня в нашому закладі освіти пройшла низка різноманітних спортивних заходів.

Здобувачі освіти впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня, класними керівниками 1-11 класів нашого ліцею були проведені Олімпійські уроки на тему:  «Олімпійські чемпіони України».

Класні керівники 1-4 класів організували для учнів спортивні змагання "Веселі старти", під час яких кожна дитина, в ігровій формі, мала змогу позмагатися у спритності та вправнсті.

Вчителі фізичної культури провели змагання з різних видів спорту для учнів 5-11 класів.