Нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

22 груд. 2023
Нагородження переможців Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

22 грудня відбулося нагородження переможців II (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Здобувачі освіти ліцею отримали призові місця з астрономії, правознавства, географії, екології, англійської мови, інформатики, хімії, біології, української мови та літератури, історії, фізики, математики, трудового навчання. Також нагороди отримали переможці ІІ (міського) і ІІІ (обласного) етапів XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.Учениця 11 класу Никоненко Дарина виборола І місце в ІІІ (обласному) етапі  XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На заході був присутній випускник ліцею, який вже кілька років захищає нашу країну. Військовий привітав дітей та побажав успіхів у навчанні.