Всеукраїнська акція

29 вер. 2023
"Калина пам'яті"

29 вересня 2023 р. о 9.00 здобувачі освіти Синельниківського ліцею 7 долучилися до Всеукраїнської акції "Калина пам'яті". Нову традицію вшанування полеглих героїв до Дня захисників і захисниць України започаткувала платформа пам’яті “Меморіал”.
Учні 4-а класу, 11 класу, вихованці старшої дошкільної групи висадили 9 кущів калини на території ліцею. Кожна рослина символізує полеглого Героя: колишнього учня, батька нинішніх учнів нашого закладу освіти.
Щира подяка всім класним колективам за надану благодійну допомогу для придбання саджанців!
Вічна та світла пам'ять воїнам, які віддали найцінніше - своє життя, заради України, заради майбутнього кожного з нас.