Психологічна допомога в коробці

5 квіт. 2024
Бокси містять набір інструментарію, який допоможе психологу, педагогам ліцею проводити заняття з дітьми та тренінги батьківських навичок для підтримки дітей у подоланні стресу.

Синельниківський ліцей №7 з метою психо-соціальної підтримки сімей з дітьми різних категорій, в рамках проекту " Соціальні ініціативи для сімей з дітьми на рівні громад" отримав від громадської організації "Дніпровська ліга соціальних працівників" бокси "Психологічна допомога в коробці" для занять психолога з дітьми та батьками. Бокси вже активно використовуються в роботі. Висловлюємо щиру подяку спеціалістам "Простір дружній до дитини Синельниківська ТГ"