Свято Великодня

15 квіт. 2015
14.04.2015р. у дошкільному підрозділі НВК відбулось свято Великодня.

Великдень-одне із найбільших і найшанованіших християнських свят.

Педагоги дошкільного підрозділу НВК готували дітей до Великодня заздалегідь: проводили тематичні заняття, на яких знайомили дошкільників з традиціями і обрядами українського народу, вчили  розписувати намальовані на папері писанки, складати розрізані на декілька частин шаблони писанок, грали в народні  ігри, розучували вірші та пісні. Також до свята була оформлена виставка різнокольорових писанок, які діти розписували разом з батьками.

А 14.04.2015р. в музичному залі дошкільного підрозділу відбулось Великоднє свято, на якому діти в українських костюмах виконували  пісні про весну, про писанки,  декламували вірші, водили хороводи, грали у веселі  ігри: «Чия писанка покотиться далі», «Хто швидше перенесе писанку?».

А яке ж свято без гостей? Гостем нашого свята став ляльковий театр, виставу якого дошкільнята  переглянули з великим задоволенням.

Також дякуємо батькам, які прийняли активну участь у підготовці заходу та завітали  на  свято Великодня в наш дошкільний заклад.