Заходи до Міжнародного Дня енергозбереження

12 лист. 2015
Заходи до Міжнародного Дня енергозбереження

11 листопада 2015 року наш навчальний заклад вкотре активно долучився до Міжнародного Дня енергозбереження, адже це свято відзначається з 2008 року більш ніж у 20-ти країнах світу.

Відповідно до основних завдань освіти сталого розвитку необхідна постійна увага формуванню усталених соціально-відповідальних, екологічних та гуманістично-орієнтованих моделей поведінки. Проблема енергозбереження набагато глибша, ніж може здатися на перший погляд. Діти мають розуміти, що економія енергії дозволить знизити забруднення навколишнього середовища; навчитися раціонального використання ресурсів, розв’язання актуальних проблем повсякденного життя,  а це надзвичайно важливо як для України, так і для усієї планети.

З метою виховання  цивілізованого споживача, екологічної культури, почуття відповідальності за бережливе використання природних багатств країни та світу, педагогічними працівниками НВК було проведено цілу низку виховних заходів до Міжнародного Дня енергозбереження.

*                У вестибюлі закладу оформлена експозиція «Споживай енергію розумно».

*                Відбувся конкурс малюнків та плакатів на тему: «Я обираю енергозбереження».

*                У бібліотеці НВК всі бажаючі мали можливість ознайомитися з корисною та цікавою літературою з проблеми енергозбереження.

*                Учні представляли власні презентації та проекти на тему: «Збереження електроенергії. Починай із себе».

*                У 7-А класі відбулась інтелектуальна гра «Збережемо клімат за допомогою простих енергетичних рішень». Під час змагань учні  не тільки демонстрували обізнаність сучасних способів раціонального використання ресурсів, а й пропонували власні креативні ідеї.

*                В 1-11 класах відбулись бесіди на тему: «Важливість раціонального використання енергоресурсів».

*                Учні початкових класів взяли участь у вікторині «Сходинки енергозбереження» та переглянули декілька цікавих та повчальних мультфільмів і відеороликів про енергозбереження. Для вихованців дошкільного підрозділу НВК відбулись тематичні заняття з використанням ІКТ: «Енергозбереження – справа кожного».  Діти долучилися до виготовлення «Енергозберігаючого пирога».

*                Головною подією свята стала спільна виставка поробок учнів та вихованців нашого закладу «Діти за Еко-Україну!». Діти з величезним задоволенням представляли власні роботи та з цікавістю розглядали вироби інших учасників. Закінчилася виставка урочистою лінійкою та нагородженням учасників Дня енергозбереження.