Безпека на дорозі - безпека життя!

16 лист. 2015
З 09.11.2015 по 15.11.2015 пройшов Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.

• У вестибюлі закладу оформлена експозиція «Будь уважним на дорозі!».
  • Протягом тижня класними керівниками 1-11 класів, вихователями дошкільного підрозділу проводилися бесіди, інструктажі: «Безпечна дорога до дитячого садка», «Безпечна дорога до школи та додому», «Повторимо правила дорожнього руху».
  •   Класні керівники 1-11 класів оновили куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності. В дошкільному підрозділі оновлено куточок «Мій друг - Світлофорик», який поповнився стендом «Дорожні знаки», макетом дорожнього переходу та різними видами транспорту.
  • У вестибюлі закладу всі учні  протягом тижня під час перерв мали змогу переглянути тематичні мультфільми та кінофільми з правил безпеки на дорозі.
  •  Відбулись профілактичні заняття на пішохідному тренажері у рекреації ІІ поверху  для учнів початкових класів.
  •  Для учнів 1-11 класів пройшов конкурс малюнків та плакатів «Знай і поважай правила дорожнього руху».
  • На уроках основ здоров’я учні 5-11 класів ознайомлювалися з основними положеннями Закону України «Про дорожній рух».
  •  Під час проведення заходів до Тижня безпеки дорожнього руху  у дошкільному підрозділі було використано різноманітні форми роботи: тематичні заняття, ігрова діяльність, розваги, перегляд презентацій, конкурс малюнків. Вихованці мали змогу здобути  нові знання, закріпити їх за допомогою дидактичних ігор та посібників.. В старшій групі  проведений  тренінг з моделюванням ситуацій  «Як діяти на дорозі», «Де шукати допомогу». Проведено конкурс дитячих малюнків серед вихованців старшої групи: «Ми-пішоходи, ми-пасажири».
  •  13.11.2015 року в 1-11 класах  відбувся єдиний урок за темою: «Безпека на дорозі – безпека життя».
  •  На батьківських зборах обговорювалося питання щодо безпеки дітей на дорозі та попередження дорожньо-транспортного травматизму.