Триває робота дошкільного підрозділу в умовах адаптивного карантину

18 жовт. 2020
Заклад здійснює свою діяльність згідно постанови Головного санітарного лікаря України № 55 від 22.09.2020року

Завдяки міській владі та небайдужим батькам дошкільний підрозділ забезпечений безконтактним термометром, мийними та  дезинфікуючими засобами, санітайзерами для обробки рук дітей, одноразовими рушниками; персонал забезпечений медичними масками, рукавичками, персональними санітайзерами. Зранку та кожні чотири години протягом дня вихованцям вимірюється температура. У наявності медичний кабінет та ізолятор. Педагогоги в ігровій формі навчають дітей правилам миття та обробки рук, необхідності соціального дистанціювання. Завдяки розумінню батьків щодо роботи дошкільного закладу в умовах адаптивного карантину, обидві групи відвідує невелика кількість дітей, що дає змогу забезпечити соціальне дистанціювання при організації режимних моментів.