Синельниківський ліцей №7 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області


remember me

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія

Життя закладу

 

Синельниківський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний

навчальний заклад»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень педагогічної

майстерності в

          початковій школі             09.11.2020-13.09.2020

 

 

 

 

 

 









 

 



 

 м.  Синельникове – 2020р. 

 

 

                                                                   

 

ЗВІТ

Тижня початкових класів

 

 

                Відповідно до річного плану роботи навчального закладу на 2020/2021 навчальний рік, з 02 по 06 листопада 2020 року, в НВК проходив предметний Тиждень початкових класів.

         Метою проведення Тижня було стимулювання  школярів до пошуку додаткових матеріалів із запропонованих тем, формування навички спілкування, розвитку творчого мислення, розширення кругозору учнів, залучення якомога більшої кількості учнів до творчо-пізнавальної діяльності.

 

      Всі вчителі творчо і відповідально підійшли  до підготовки і проведення заходів Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні види діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

        Творчий понеділок (02 листопада)  Вже перший день Тижня був насиченим та цікавим. Відкриття  розпочалося   з розміщення  оголошення про  Тиждень  початкових класів, демонстрації   фотоматеріалів «Весела, чудова початкова наша школа», організації старшокласниками  «Веселих перерв». Метою виставки малюнків «Творчість юних художників» є виховання  почуття прекрасного, розвиток позитивно-емоційного ставлення до пізнання навколишнього, активності, творчості, оригінальності учнів.

 

         Природничий вівторок (03 листопада)  Вчитель Михалко Є.В. в 3-Б класі провела  урок-гру  «Чому воду називають чарівницею?». На якому формувала здатність до пошуку та засвоєння нових знань; сприяла усвідомленню ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини; розвивала вміння працювати в команді, приймати рішення. Протягом уроку провела ігри «Де сховалася краплинка», «Броунівський рух»( Діти шукають потрібні картки-підказки, фото розвішані по класу. Блакитний колір- користь води,  червоний-шкода, яку може завдати вода, зелений-вода потрібна...) та «Я краплинка- ти краплинка»(Учень називає себе краплинкою і розповідає цікавий факт про воду).

 

          Екологічний турнір «Природа - наш дім, бережімо його!»  в 4-А класі провела Кіпрова Н.О., де сприяла формуванню бережливого ставлення до природи, бажання вберегти нашу планету від екологічних лих та примножувати її багатства і красу.

 

          Математична середа (04 листопада) В 2-Б класі Красько І.І. був проведений урок-подорож «Казка в гості завітала». Урок математики був забезпечений мультимедійною підтримкою. Подорожуючи казкою «Колобок», учні розглянули  випадки додавання і віднімання одноцифрових чисел з переходом через 10, творчо працювали над задачею та обчислювали периметр многокутників.

 

          Математичний квест «Подорож в країну Мультляндію» в 2-В класі провела Шпак М.С. Метою цього уроку було вдосконалити навички додавання і віднімання двоцифрових чисел на практиці, розвивати логічне мислення, кмітливість, спостережливість та вміння працювати в команді. Подорожуючи, учні зупинялися на зупинках «Математичний океан», «Ліс Задач», «Пустеля Виразів» та інші, де допомагали жителям Мультляндії.

 

          Читацький четвер  (05 листопада) Вєдєрнікова Г.В. у 4-Б класі організувала квест «Мандрівка казковими стежинами», метою якого було поглибити знання про літературні та народні казки, розвивати пізнавальну активність, соціально-комунікативні якості, уміння колективно розв’язувати спільні завдання, логічне мислення, виховувати почуття товариськості, взаємодопомоги.

 

 

           У 1-Б класі Сальнікова Н.Ю. провела вікторину «У світі загадок», така форма роботи багатогранно корисна для дітей. Загадки – це своєрідні перлини народної мудрості й творчості. Вони не тільки розвивають в людині гостроту розуму, догадливість, а й відкривають поетичну сторону звичайних речей, предметів, явищ.

           

 

          Виховна пятниця (06 листопада) Сивоконь О.В. у 2-А класі провела гру-подорож «Добро починається з тебе». Цей захід дав можливість допомогти учням зрозуміти, що значить бути добрим, що лежить в основі доброти, доброго вчинку,  розвивати в учнів бажання робити добро. Діти у командах змагались у відгадуванні загадок,  розв’язанні цікавих творчих задач, складанні прислів’їв із розсипаних слів.

 

          Гра-вікторина «Найрозумніший» була проведена в 1-А класі Никоненко М.С.

Вчитель через гру розвивав інтелектуальні здібності, логічне мислення, творчу уяву, пізнавальний інтерес, пам’ять, спостережливість, мову, швидкість реакції; виховував почуття дружби, взаємодопомоги. Змагання проходило між командами, діти відгадували загадки, ребуси, були дослідниками, змагалися у виконанні математичних завдань.

 

          У проведенні тижня всі класи брали активну участь. Ентузіазм вчителів та їх творчий підхід зробити цей тиждень  справжнім святом для дітей. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.  Кожен учитель показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного. Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків, виховних заходів, учителі довели, що вони є  фахівцями своєї справи, а учні– талановиті, розумні, активні і допитливі.

 

 

Тиждень педагогічної

майстерності в

          початковій школі             01.03.2021-05.03.2021