22 черв. 2015

Підготовка НВК до нового навчального року.

У співпраці педагогічного колективу, учнів, батьків, технічного персоналу згідно плану триває активна робота по підготовці навчального закладу до нового 2015-2016 навчального року.
18 черв. 2015

Олімпійський день у таборі "Промінець".

У пришкільному таборі НВК сьогодні відбулись "Веселі старти", спортивні вікторини та чимало рухливих розваг.
3 черв. 2015

"Промінець" скликає друзів!

Відбулось урочисте відкриття пришкільного табору "Промінець".
2 черв. 2015

До Дня захисту дітей

2 червня у дошкільному підрозділі відбулись заходи до Дня захисту дітей
30 трав. 2015

Міська спартакіада дошкільників

30 травня на стадіоні ДЮСШ відбулась міська спартакіада серед команд ДНЗ
29 трав. 2015

Випускне свято у дошкільному підрозділі НВК

29 травня відбулося випускне свято для вихованців дошкільного підрозділу.
29 трав. 2015

Свято останнього дзвоника

29 травня у навчально-виховному комплексі відбулося Свято останнього дзвоника
22 трав. 2015

"Розумники і розумниці-2015"

У дошкільному підрозділі НВК відбувся міський інтелектуальний конкурс.
21 трав. 2015

День вишиванки

«Вишиванка - мій генетичний код» Учнівський та педагогічний колектив НВК також не залишився осторонь проблеми відродження та розвитку національних традицій. В цей день учні, дошкільнята, вчителі, вихователі прийшли у вишитих сорочках, чимало дівчат були в українських віночках. На подвір’ї НВК відбувся масовий флеш – моб «Вишиванка - мій генетичний код», у якому взяли участь учні, вихованці, вчителі. Під час перерв у стінах НВК лунали українські народні пісні, також всі бажаючі могли переглянути відеоролики про історію виникнення вишиванок. Цього святкового дня ми побачили велику кількість технік вишивки, орнаментів, кольорів. День вишиванки – неофіційне свято, проте у нашому закладі воно стане традиційним та щорічним.
25 квіт. 2015

Екскурсія до с. Петриківка

25.04.15 р. учні 1-А, 3,4, 6-А кл. відвідали с. Петриківка.