25 лют. 2016

Засідання Ради профілактики правопорушень.

Відбулось чергове засідання комісії Ради Профілактики правопорушень серед учнівської молоді.
19 лют. 2016

Вічна пам'ять Героям!

До дня вшанування Героїв Небесної Сотні у нашому закладі відбулась низка виховних заходів.
19 лют. 2016

Тиждень здоров'я для дошкільнят

З 15.02.2016р по 19.02.2016р у дошкільному підрозділі пройшов Тиждень здоров'я
15 лют. 2016

15 лютого 2016 року – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які виконували бойовий наказ Батьківщини, але за її межами.
15 лют. 2016

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
14 лют. 2016

Вітаємо всіх закоханих з Днем Святого Валентина!

На честь свята закоханих у нашому НВК протягом дня працювала пошта Св. Валентина, на перервах лунала чудова романтична музика, а також для учнів 8-11 класів відбулась інтелектуально-розважальна гра "Хто кращий?".
11 лют. 2016

Подорож у минуле нашої Батьківщини.

11 лютого 2016 року учні нашого закладу відвідали прем'єру вистави Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка "Доки сонце зійде, роса очі виїсть".
10 лют. 2016

Відбувся міський семінар-практикум вчителів біології.

Тема семінару: «Впровадження інноваційних технологій на уроках біології з метою формування соціальної компетентності особистості».
5 лют. 2016

Тиждень зарубіжної літератури

З 1 лютого по 5 лютого у Синельниківському НВК проходив тиждень зарубіжної літератури
5 лют. 2016

Освіта для сталого розвитку-в дії!

У ДНЗ пройшов тиждень освіти для сталого розвитку