День Цивільного захисту.

У нашому навчальному закладі відбувся День Цивільного захисту.

Семінар для завідуючих ДНЗ

Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми. Шляхи реалізації освітньої лінії «Комп’ютерна грамота» Базового компонента дошкільної освіти. Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми. Шляхи реалізації освітньої лінії «Комп’ютерна грамота» Базового компонента дошкільної освіти. 26.04.2016р. на базі дошкільного підрозділу НВК відбувся семінар на тему"Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми дошкільного віку".
26 квіт. 2016

Чорнобильський слід на землі, в долях, у душах…

30-ті роковини Чорнобильської катастрофи.

Тиждень освіти сталого розвитку

З 18 квітня по 22 квітня 2016 року в закладі пройшов Тиждень освіти сталого розвитку
25 квіт. 2016

Моя Україно, ти для нас єдина!

Конкурсно-розважальна програма до 25-річчя Дня незалежності України відбулась 21 квітня 2016 року в БК "Родина".
25 квіт. 2016

Вітаємо з І місцем в спартакіаді допризовної молоді!

Команда 11 класу нашого НВК виборола І місце в спартакіаді допризовної молоді серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів та ПТЛ міста.
22 квіт. 2016

Міжнародний день Землі!

22 квітня — важливий день для кожної людини нашої планети. Саме сьогодні відзначають Міжнародний день Землі.
13 квіт. 2016

Родинне свято у дошкільному підрозділі

"Ми, українці-велика родина" - під такою назвою відбулося свято для вихованців та батьків дошкільного підрозділу.
7 квіт. 2016

Допомогти так легко!

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста.
7 квіт. 2016

7 квітня - Всесвітній день здоров'я.

Здоров'я - це безцінний дар, одне з головних джерел радості та щасливого повноцінного життя.