5 лют. 2016

Свято посвяти в дитячу організацію "Промінь"

Сьогодні у нашому закладі пройшла посвята учнів 2 - А та 2 - Б класу в члени дитячої організації "Промінь"
2 лют. 2016

Іван Франко - співець свободи і братерства.

Цього року Україна відзначає 160-ту річницю від дня народження та 100-ту річницю від дня смерті Івана Франка.
2 лют. 2016

Вручення канцелярських наборів.

29 січ. 2016

Тиждень творчих уроків

З 25 січня в нашому НВК відбувся тиждень творчих уроків
29 січ. 2016

Подвиг героїв Крут - для нащадків взірець.

29-го січня в Україні вшановують пам’ять героїв Крут – саме у цей день у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
22 січ. 2016

"Бережіть собори душ наших!".

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
19 січ. 2016

"Зимові розваги" для дошкільнят

У дошкільному підрозділі відбулась яскрава, весела розвага.
15 січ. 2016

Участь в інтелектуальній грі "Відео-квартет".

Учні 5-7 класів НВК взяли участь в міській інтелектуальній грі "Відео-квартет".
29 груд. 2015

Благодійні акції "Діти-дітям", "Подаруй іграшку другу".

В нашому закладі постійно відбуваються благодійні акції до яких активно долучається учнівський та педагогічний колектив.
25 груд. 2015

Новорічне свято для дошкільнят